Каталог фінтех-компаній України 2019 - це продукт Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, підготовлений за підтримки Національного банку України та компанії Visa.
Дослідження було проведене у формі онлайн-анкетування серед фінтех-компаній та банків України у період лютий–травень 2019 року.
Голова Української асоціації фінтех та інноваційних компаній
Ідея цього каталогу — систематизувати інформацію про фінтех-індустрію України та оцінити її потенціал. Ми провели масштабне дослідження та опитування більшості компаній, що присутні на ринку. Результати будуть використані у формуванні стратегії розвитку вітчизняної фінтех-екосистеми. Каталог також буде гарним путівником для інвесторів, компаній, представників традиційних фінансових установ та державних структур.
Ростислав Дюк
Голова правління
Української асоціації фінтех та іноваційних компаній
Не знайшли вашу фінтех-компанію у каталозі? Давайте знайомитись!
Цікавитесь фінтех-ринком України?
Завітайте на найбільшу українську фінтех-конференцію. Цього року - 4 грудня 2019 року.
Конференція UAFIN.TECH — майданчик не лише для обговорення трендів, але й для продуктивного нетворкінгу з лідерами світової та національної фінансових індустрій. Саме тут можна знайти все необхідне для власного стартапу та бізнесу — інвестора, партнера, співробітника, чи саму його ідею.
Про нас

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній почала працювати у червні 2018 року й ставить за мету формування і розвиток фінтех-екосистеми України.

Наша RACE-місія:
 • Research&Development – проводити дослідження й аналіз фінансових інновацій і технологій для формування ринку;
 • Advocate – сформувати найкращі умови для створення й розвитку українських фінтех-компаній і збільшення фінансової інклюзії на українському ринку;
 • Collaborate – забезпечити незалежну платформу для заохочення активнішої співпраці, взаємодії та обміну знаннями у фінтех-спільноті
 • Educate – учитися у нинішніх лідерів й виховувати наступні покоління таланті
   вул. Ігорівська 1/8, Київ, Україна
   E-mail: info@fintechua.org
   +38(097)938-13-22