29.11.2023

Відбулась Презентація Фінтех трендів 2024

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній, за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у співпраці з Державним секретаріатом Швейцарії з економічних питань (SECO) та Фондом ефективного врядування Уряду Великої Британії в Україні (GGF), з радістю анонсує успішне проведення Презентації дослідження "Фінтех тренди 2024". Захід відбувся 29 листопада та відкрив нові перспективи та інсайти щодо еволюції фінансових технологій у 2024 році.
Презентація була запроваджена з метою збільшення усвідомленості про перспективні напрямки розвитку Фінтех сектору в Україні та світі. Під час події експерти з різних сфер виступили в рамках панельних дискусій, аналізуючи найсвіжіші тенденції у Фінтеху та їх вплив на бізнес та суспільство. Розглянуті питання включали в себе розвиток цифрових валют, децентралізовані фінанси, інноваційні підходи до платіжних систем, а також перспективи використання штучного інтелекту та блокчейн-технологій у фінансовому секторі.

Ця подія стала платформою для обміну ідеями, дискусій та створення стратегій для розвитку українського Фінтеху. Ми вдячні всім учасникам, спікерам та партнерам, хто зробив цей захід можливим та відчинив двері для нового етапу розвитку української фінансової сфери.


Підпишіться на нашу розсилку
та отримуйте останні новини, свіжі інсайти та спеціальні пропозиції двічі на місяць