03.08.2021

Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній посилює напрямок розвитку фінансового законодавства

Асоціація разом з міжнародними партнерами створює майданчик для публічно-приватного діалогу у частині обговорення необхідних змін у фінансове законодавство між учасниками фінансового сектору та державними органами.

Даний напрям очолить на посаді Заступника Голови Правління Антоніна Мурашко.

«В епоху законодавчих змін Асоціація, як центр фінтех-екосистеми, не може стояти осторонь цих процесів. Саме тому ми посилюємо нашу роботу у частині нормативних актів, що регулюють фінансову діяльність, а також у світлі прийнятого Закону України «Про платіжні послуги». Керуватиме напрямком Заступник Голови — Антоніна Мурашко. Ми впевнені, що пані Антоніна зробить значний внесок у розвиток Асоціації та допоможе примножити наші досягнення у цьому напрямку»
Ростислав Дюк,
Голова Правління UAFIC.


Антоніна Мурашко приєдналася до Асоціації 2 серпня 2021 року.

Пані Антоніна має глибокий та різноплановий досвід: у фінансовому секторі України працювала понад 19 років, з них 6 років — в Національному банку України та понад 13 років — на керівних посадах в банках, аудиторських та фінансових компаніях України.
Крім того, останні 3 роки очолювала Українську асоціацію платіжних систем.

Також пані Антоніна входить до складу Громадської ради при Міністерстві Цифрової трансформації України.Підпишіться на нашу розсилку
та отримуйте останні новини, свіжі інсайти та спеціальні пропозиції двічі на місяць