Цього року конференція об'єднала понад 300 представників провідних банків, необанків, платіжних провайдерів, мікрофінансових організацій, регуляторів, міжнародних інституцій та інвесторів, які зібралися для обговорення нових трендів у цифровізації, кібербезпеці та інноваціях, що формують майбутнє банківської індустрії в умовах нових викликів.
Серед основних тем конференції були обговорення сучасних підходів до забезпечення кібербезпеки у фінансовому секторі, нові можливості для цифровізації послуг та шляхи підвищення стійкості банків до кібератак. Програма включала три панельні дискусії та вісім доповідей від провідних експертів галузі, які поділилися досвідом та баченням майбутнього банківського сектору. Учасники також мали змогу насолодитися Keynote виступами і брати участь у живих дискусіях з топ-менеджментом провідних банків України.
Digital Banking Conference 2024 створила унікальну платформу для обміну досвідом, налагодження нових контактів та обговорення нагальних питань, з якими стикається український банківський сектор. Захід підкреслив важливість інновацій та кібербезпеки для стабільного розвитку фінансових інституцій, особливо у контексті сучасних викликів.
«Digital Banking Conference стала справжнім майданчиком для обговорення ключових викликів та можливостей, з якими сьогодні стикається банківський сектор України. Наша мета — не просто сприяти обміну ідеями та досвідом, але й надихати на впровадження інноваційних рішень, що допоможуть українському банківському сектору впевнено адаптуватися до нових реалій. Ми вдячні нашим партнерам і учасникам за активну участь і підтримку — разом ми будуємо фінансове майбутнє України»,— зазначив Ростислав Дюк, Голова правління УАФІК.
«Українські банки та фінтех-компанії завжди відрізнялися своєю інноваційністю та новаторством. В умовах повномасштабної війни наш фінансовий сектор продемонстрував стійкість та незламність, продовживши всупереч обставинам впроваджувати нові та зручні сервіси для клієнтів. Ми у Visa захоплюємося невпинним рухом вперед наших партнерів, готові й надалі підтримувати розвиток безготівкової економіки, а також такі майданчики як Digital Banking Conference для обговорення найгарячіших фінансових трендів, інноваційних рішень та найнагальніших викликів», — сказала Світлана Чирва, віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові.
«UAFIC вже вчетверте організовує конференцію «Digital Banking», щоб продемонструвати нові тенденції та інноваційні рішення, які допомагають банківському сектору адаптуватися до сучасних викликів, а також забезпечити ефективний захист даних та стабільність фінансових операцій. Прогрес у сфері цифрових фінансових послуг, досягнутий за час вторгнення, сприяв посиленню інклюзії, запуску інноваційних продуктів та загальному зміцненню сектору. IFC буде підтримувати діалог з учасниками ринку та урядом для подальшого розвитку сектору фінансових послуг, що сприятиме швидшому відновленню економіки України» — зазначили в IFC.